Fudbaleri Kolubare poraženi od ekipe Partizana na svom terenu

U 6. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Kolubare poraženi su na svom terenu od ekipe Partizana rezultatom 0:4.

Iako je Kolubara u igru ušla ofanzivno i imala dve šanse da zatrese mrežu gostiju, već u 11. minutu “pao” je gol za Partizan, a strelac je bio Lutovac.

Mreža Kolubare zatresla se još jednom u toku prvog poluvremena i to u 42. minutu pogotkom Nikole Terzića. Prvo poluvreme završeno je rezultatom 0:2 u korist ekipe Partizana. Treći i četvrti gol postigao je Gomeš u drugom poluvremenu i to u 52. i 56. minutu.

Trener Partizana, Aleksandar Stanojević, kazao je da je zadovoljan igrom svojih igrača i da je utakmica u početku bila neizvesna, ali da je Terzić nakon zadatog prvog gola olakšao posao ekipi Partizanu koja je nakon toga bila dominantna sve do završetka meča. Stanojević je istakao da Partizan ide na pobedu u svim utakmicama, kako bi ostali u konkurenciji za prvo mesto takmičenja. On je takođe čestitao treneru Kolubare na fer i dobroj igri, pogotovo tokom prvog poluvremena i izrazio zadovoljstvo atmosferom na punim tribinama.

Šef stručnog štaba zeleno-crnih, Dejan Đurđević, čestitao je Partizanu na zasluženoj pobedi i poželeo mnogo uspeha u evropskom takmičenju, dodavši da je Kolubara u igru ušla hrabro i bez kompleksa, ali da sada ide dalje u Takmičenje, ne osvrćući se na ono što je bilo.

Ova pobeda odvela je Partizan na vrh tabele, dok se Kolubara trenutno nalazi na 11. mestu. U narednom kolu Kolubara igra sa ekipom Voždovca u gostima, dok Partizan dočekuje ekipu radničkog iz Niša.